test

Łomża
Parafia św. Brunona


Gdzie miłość wzajemna i dobroć,
tam znajdziesz Boga żywego.

Ogłoszenia Parafialne Parafii św. Brunona

XXV Niedziela Zwykła  - 18 września 2016 r. - Renowacja misji ewangelizacyjnych. (18-22 września br.)

1.  Rozpoczynają się w naszej parafii renowacje Misji Ewangelizacyjnych - trwać będą do czwartku - 22. września - rekolekcje poprowadzi Ks. Krzysztof Kralka i Ks. Krzysztof Morawik - Pllotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Lublina. Szczegółowy program zamieszczony jest powyżej.

2. Dziś (tj. w niedzielę) po Mszy Św. o godz. 18.00 - koncert zespołu "Amici".

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. !8.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez grupę "Adoremus".

4. W sobotę - 24 września - pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę. Autokar wyjeżdża z parkingu przy kościele o godz. 6.00.

5. W roku obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski, Konferencja Episkopatu Polski zaprasza biskupów, kapłanów i wiernych świeckich ze wszystkich polskich diecezji do udziału w Narodowej Pielgrzymce do Rzymu. Będzie ona miała charakter dziękczynny za dar wiary w naszej Ojczyźnie. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego organizuje diecezjalny wyjazd dla wszystkich chętnych z diecezji, zarówno duchownych jak i świeckich.

Grupa organizowana przez Wydział udaje się na Pielgrzymkę do Rzymu w dniach od 18 do 25 października br., według zamieszczonego poniżej programu.  Zapisów można dokonywać do 19 września.

Wszyscy chętni powinni zgłaszać się pod numer telefonu 501015086 i na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

 

Posłaniec Św. Brunona

Zobacz