test

Łomża
Parafia św. Brunona


Gdzie miłość wzajemna i dobroć,
tam znajdziesz Boga żywego.

Ogłoszenia Parafialne Parafii św. Brunona

XVII Niedziela Zwykła  - 26 lipca 2015


1. Poświęcenie pojazdów w niedzielę po każdej Mszy Św. - ofiary składane podczas poświęcenia przeznaczone są na MIVA Polska - czyli na zakup pojazdów dla misjonarzy jako dziękczynienie za bezpiecznie przejechane kilometry.


2. W sobotę - 1 sierpnia - pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu wyrusza z Łomżyńskiej Katedry 31. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymom towarzyszyć będzie modlitwa "Grupy Białej". Każdego dnia w trakcie trwania pielgrzymki o godz. 21.00 - Apel Jasnogórski - zapraszamy do wspólnej modlitwy.


3. W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 - Msza Św. dziękczynna w intencjach rodzin z ul. Chabrowej, Kwiatowej, Różanej, Kaktusowej, Makowej, które nawiedzał Obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy Św.o godz.11.00 Obraz rozpocznie peregrynację na ul. Sikorskiego (od nr 101), Cegielnianej, Dobrej i Krętej.

 

4. W dniach 8-9 sierpnia (sobota-niedziela) będziemy gościć w naszej parafii grupę ewangelizacyjną z Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Nasi goście będą odwiedzać domy na terenie naszej parafii dzieląc się swoim doświadczeniem wiary. Prosimy o życzliwe przyjęcie. Każdy z ewangelizatorów będzie posiadał identyfikator z imieniem, nazwiskiem i pieczęcią parafii oraz dokument tożsamości. Z soboty na niedzielę będą potrzebne noclegi dla ok. 80 osób. Osoby mogące przyjąć gości na nocleg proszone są o zgłoszenie do zakrystii dziś lub w ciągu tygodnia oraz o przyjście w sobotę po Mszy Świętej wieczornej o godz. 19.00 do kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w sobotę (8 sierpnia) o godz.19.00, której przewodniczył będzie ks. Krzysztof Kralka SAC, a po niej będzie miała miejsce modlitwa o uzdrowienie.


 

 

  

Posłaniec Św. Brunona

Zobacz