test

Łomża
Parafia św. Brunona


Gdzie miłość wzajemna i dobroć,
tam znajdziesz Boga żywego.

Ogłoszenia Parafialne Parafii św. Brunona w Łomży

25. NIEDZIELA W CIĄGU ROKU    24 września 2023

1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca – po Mszy Św. o godz. 18.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę „Adoremus”.

2. Jutro – 25. dzień miesiąca – o godz. 17.00 - Różaniec w obronie życia dzieci nienarodzonych. O godz. 18.00 – Msza Św. w tej intencji.

3. We wtorek – o godz. 17.00 – Różaniec żon za swoich mężów – o godz. 18.00 - Msza Św. w tej intencji.

4. W środę – po Mszy Św. o godz. 18.00 – Wieczór z Jezusem – czyli konferencja katechizmowa i adoracja Najświętszego sakramentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – zapraszamy szczególnie grupy i wspólnoty parafialne.

5. W czwartek, 28. września, w ramach akcji Iskra Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Jak co roku na skwerze przy skrzyżowani ulic: Wojska Polskiego i Sikorskiego. 

6. Także w czwartek, 28. września przypada 6. rocznica śmierci ks. Inf. Henryka Jankowskiego – pierwszego proboszcza naszej parafii.  Nabożeństwo żałobne za śp. Ks. proboszcza o godz. 18.00.

7. W następną niedzielę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym - codziennie o godz. 17.30 – czyli przed wieczorną Mszą Św.  Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni zachęcamy, aby modlić się na różańcu w domu. 
W następną niedzielę różaniec w intencji dzieci objętych modlitwą różańcową przez swoich rodziców. O godz. 18.00 – Msza Św. w tej intencji.

8. Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych, małżonków i rodziców do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego w Łomży. Dla narzeczonych i małżonków przygotowano 5 spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny, a dla rodziców 5 spotkań poświęconych sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci. Narzeczeni, którzy ukończą Studium Życia Rodzinnego, są zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa w parafii.

Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej (www.duszpasterstworodzin.lomza.pl).

9. Zapraszamy młodzież na Kursu Alfa. Jest to cykl 10 spotkań prezentujących wiarę w przystępny sposób. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 września o godz. 18.45 w pizzerii Sawana przy ul. Browarnej 4.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę a przeznaczone na prace przy naszym kościele.