test

Łomża
Parafia św. Brunona


Gdzie miłość wzajemna i dobroć,
tam znajdziesz Boga żywego.

Ogłoszenia Parafialne Parafii św. Brunona

XXX - Niedziela Zwykła  - 23 października 2016 r.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.

2. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Pozdrowienia Roczne, Nowennę Żałobną i Msze św. za zmarłych można zamawiać w zakrystii albo w kancelarii parafialnej.

3. W Poniedziałek - 24 X - po Mszy Św. o godz. 18.00 -  Spotkanie Biblijne -  w sali konferencyjnej przy kancelarii parafialnej - zapraszamy.

4. We wtorek - 25 X - całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. od 8.00 do 18.00 w dolnym kościele.

5. W Czartek - 27 X - po Mszy Św. o godz. 18.00 - rozpoczniemy II Edycję Seminarium Odnowy Wiary. Zapraszamy do udziału w tym Seminarium, aby swoją wiarę pogłębić.

6. W przyszłą niedzielę - po Mszy Św. o godz. 18.00 - Adoracja Najświętszego sakramentu prowadzona przez Grupę "Adoremus".

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 28 X – święci Apostołowie Szymon Gorliwy i Juda Tadeusz, wymieniani w „katalogu” Apostołów jako krewni Pana Jezusa; według niektórych pisarzy wczesnochrześcijańskich mieli razem głosić Ewangelię i ponieść śmierć męczeńską.
Posłaniec Św. Brunona

Zobacz